Arda ve Aslıhan sade bir törenle evlendi

Aslıhan Doğan, Arda Turan çiftinin nikahında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şahitlik yaptı

Başakşehirli futbolcu Arda Turan ve Aslıhan Doğan, Turan’ın Çubuklu’daki evinde sade bir törenle dünya evine girdi. Genç çiftin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan üstlendi.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan'a nikahlarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şahitlik etti
Arda Turan ve Aslıhan Doğan’a nikahlarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şahitlik etti

Ünlü futbolcu Arda Turan, 2.5 yıldır aşk yaşadığı Aslıhan Doğan ile evlendi. Afrin Harekatı’nda şehit düşen askerlere çok üzüldüklerini belirten Turan, savaş döneminde düğün olmayacağı için sade bir törenle evlendiklerini, düğün tarihinin ise belli olmadığını belirtti. Nikah törenine futbol ve cemiyet hayatının önemli isimleri atıldı.

Çiftin şahitliğini Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan yapacağı için site saatler öncesinden özel güvelik ekipleri ve sivil polisler tarafından didik didik arandı. Düğün pastası da erkenden siteye getirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan nikâha eşi Emine Erdoğan ile birlikte katıldı. Aile arasında yapılan törenin ünlü konukları arasında şarkıcı Mustafa Ceceli ve Selin İmer de vardı.Nikah kıyıldıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, geline bilezik taktı. Arda Turan’ın, dizi oyuncusu kardeşi Okan Turan, törene sevgilisi Katre Yırtıcı ile birlikte katıldı.

Aslıhan Doğan’a yakın arkadaşı Mina Başaran’ın uçağının düştüğü haberi nikah öncesinde verilmedi.

“Herkese çok teşekkür ederiz”

Arda Turan, Aslıhan Doğan
Arda Turan, Aslıhan Doğan

Zeytin Dalı Operasyonu nedeniyle özellikle çok sade olmasına dikkat edilen nikah töreninde müzik çalınmadı. Doğan’a, nikah kıyılırken, yakın arkadaşı Mina Başaran’ın hayatını uçak kazasında kaybettiği söylenmedi. Nikah sonrasında Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşan Arda Turan, “Bizim için dua eden ve tebrik eden herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

Soyadını değiştirdi

Aslıhan Doğan nikahın ardından yeni bir instagram hesabı açıp adına ‘Aslıhan Doğan Turan’ yazdı. Doğan’ın bu kadar hızlı bir şekilde soyadında değişiklik yapması takipçilerini şaşırttı.

Önceki İçerikÜnlü oyuncudan “Öldü” isyanı
Sonraki İçerikAşçım’da buluştular