Dünya Şampiyonası Alanya’da başlayacak

'2019 Yamaç Paraşütü Hedef Dünya Şampiyonası'nın birinci ayağı Alanya'da gerçekleştirilecek. Şampiyonanın ikici ayağı Kazakistan'da 3. ayağı Kore'de ve son ayak Almanya’da yapılacak.

‘2019 Yamaç Paraşütü Hedef Dünya Şampiyonası’nın birinci ayağı Alanya’da gerçekleştirilecek. Şampiyonanın ikici ayağı Kazakistan’da 3. ayağı Kore’de ve son ayak Almanya’da yapılacak.

Organizasyonla ilgili konuşan Alanya Belediye ve Alanya Turizm ve Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkanı Adem Murat Yücel, şampiyonanın birinci ayağının Alanya’dan başlamasının çok güzel olduğunu söyledi.

ALTAV binasındaki organizasyonla ilgili düzenlenen toplantıda konuşan Başkan Yücel, “19-21 Nisan’da yapılacak olan ‘Dünya Yamaç Paraşütü Yarışması’nın birinci ayağının Alanya’dan başlaması çok güzel. Alanya Kaymakamlığı’nın, üniversitelerimizin, milli eğitimin, sivil toplum kuruluşlarının, ALTAV’ın birlikte çalışmalarıyla hem çocuklara yamaç paraşütünü sevdirmek hem de çocukların merakı olan Türkiye yıldızlarını burada misafir etmek adına güzel bir proje olmuş. Gerçekten tebrik ediyorum” dedi.

Önceki İçerikGüzel oyuncu paylaşımı ile olay oldu
Sonraki İçerikMatryoşhka Art Studio açıldı