Birlikte görüntüleri çıkan ikiliden açıklama geldi

Bir iş adamının doğum gününde samimi görüntüleri ortaya çıkan Berkay Şahin ve Ece Erken, Instagram hesabından açıklama yaparak çıkan haberleri yalanladı.

Bir iş adamının doğum gününde samimi görüntüleri ortaya çıkan Berkay Şahin ve Ece Erken, Instagram hesabından açıklama yaparak çıkan haberleri yalanladı.

Sunucu Ece Erken ve şarkıcı Berkay Şahin’in dün akşam katıldıkları doğum gününde sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıktı. Çıkan görüntülerden sonra açıklama yapan ikili çıkan haberleri kesin bir dille yalanladı.

“YASAL OLARAK GEREKEN NE VARSA YAPACAĞIZ”

Instagram hesabının hikayesi kısmından açıklama yapan Ece Erken, “Lost Atom, Eylem İpek bu sitelere kasıtlı olarak çıkan ve dağılan arkadaşım Berkay ile ilgili çıkan haberleri şimdi gördüm. Yasal olarak gereken ne varsa yapacağımızı bildirmek isterim” dedi.

“KİMİN NELER YAPTIĞININ FARKINDAYIZ”

Aynı şekilde Instagram hesabından açıklama yapan Berkay Şahin ise “Haklının acelesi yoktur. Kimin neler yaptığının farkındayız. Sıkıntı değil Allah’ın izni ile bunla da başa çıkarız! Finalde kazanan kim olacak Allah’ın izniyle göreceksiniz” diye konuştu.

“BİR SALMIYORSUNUZ BENİ”

Aynı zamanda konuyla alakalı eşi Özlem Ada Şahin ile video çeken Berkay, sözlerine şöyle devam etti: “Şimdi bir de Ece Erken olay çıktı. Bir salmıyorsunuz beni. Görüntü varsa çıkarın ortaya ya. En fazla kulak kulağa konuşmuşuzdur. Benim 20 yıllık arkadaşım ve konuşmam gereken konular vardı. Dün gece iyi ki gördüm konuştum, çok da iyi oldu. Biz iyiyiz ya bizi salmanız lazım. Biz işimizi güzümüz yapalım. Bu arada, haberi yapan yerlerin haberleri ne için yaptığını biliyoruz. Kimlerle arası iyi kimlerle arası kötü hepsini çok iyi biliyorum. Haklının acelesi yoktur, Haklı bekler haksızın acelesi vardır. Vakti zamanı geldiğinde her şey ortaya çıkar Allah’ın izni ile”

Önceki İçerikMorgül’den Demet’i kızdıracak açıklama
Sonraki İçerikTiyatrocular İnizio’yu çok beğendi